Слідкуйте за розкладом Public GameZ​ у Irish Pub "Kork"🎲

Приєднуйся до найбільшої у Львові спільноти любителів настільних ігор.

Більше 100 ігор на будь-який смак.

Приходьте самі та приводьте друзів - буде весело!

Запрошуємо Вас на Сніданки KORK
Щодня з 9:00 до 12:00
Наше сніданкове меню дозволить щоразу відчувати себе по-новому: аристократичним англійцем, гостинним ірландцем чи розкутим американцем.

 

Irish stew (Ірландське рагу) - національна страва ірландської кухні. 

Сьогодні, до Вашої уваги, найпопулярніша страва Ірландії. Страва, якій присвячено сторінку в гумористичній повісті Джерома К. Джерома «Троє в човні (не рахуючи собаки)». 
⯑⯑️ Irish stew (Ірландське рагу) - національна страва ірландської кухні. 
До складу класичного рагу входять баранина, картопля, цибуля, а також петрушка та кмин. Найчастіше м'ясо ріжеться невеликими шматками, у той час як овочі — крупно, наполовину. Інградієнти складають у глибокий посуд, після чого заливають водою і тушкують на повільному вогні близько 1 години.
"Наше рагу по-ірландськи вдалось на славу!... В цьому рагу щось незвично свіже і навіть пікантне. Старі, побиті страви всім нам вже приїлися, а тут страва з таким букетом і смаком, яких більше ніде не зустрінеш! До того ж, воно ситне. Як сказав Джордж, тут є що пожувати!" (с)
Завітайте у ПАБ KORK, проїзд КРИВА ЛИПА,5., та скуштуйте справжнього Irish stew .

Ірландія - єдина в Європі країна, де людей менше, ніж собак. Симфонічний оркестр ірландського містечка Корк протягом 57 років виступав в одному складі без змін, за що й потрапив до Книги рекордів Гіннесса. На гербі Ірландії можна побачити арфу. Цікаво, що ніде в світі, більше не зустріти музичний інструмент як державний символ. Саме ірландці принесли своїй країні 7 перемог на Євробаченні - більше, ніж будь-яка інша країна- учасниця Перший у світі магазин безмитної торгівлі Duty Free було відкрито в ірландському аеропорту Шеннон. Ірландець у 1890 році запровадив у футболі незамінне тепер пенальті. Основним кольором країни вважається зелений. Серпень в Ірландії вважається першим місяцем осені. На території Ірландії знаходиться найзахідніша точка Європи. Святий Патрик, якого вважають покровителем Ірландії, є також покровителем Нігерії. 

Сторінка 1 із 5

© 2016-17 Kork. All Rights Reserved. Have a good drink